TOP 20 Filmai Apie Meilę

Meilė yra viena iš stipriausių emocijų, kurią patiria žmogus, o vienas iš populiariausių filmų tipų yra romantiniai filmai. Tai filmų žanras, kuris gyvuoja jau seniai ir vis dar išlieka populiarus ateityje. Romantiniame filme paprastai vaidina du žmonės, kurie vienas kitą traukia, bet iš pradžių nėra suinteresuoti siekti santykių, nes mano, kad yra kokia nors kliūtis ar problema, kuri gali trukdyti jiems būti kartu. Tokio tipo filmai paprastai turi laimingą pabaigą, o istorijos pabaigoje pora būna kartu. Romantiniuose filmuose dažnai nagrinėjama seksualinė įtampa, nesusipratimai tarp porų ir santykiai, kurie nėra tobuli, bet galiausiai klostosi gerai. Šiame sąraše esantys filmai tyrinėja įvairius meilės aspektus, tokius kaip santykiai, išsiskyrimai, širdies skausmas ir meilės radimas. Peržvelkite mūsų pateiktą sąrašą ir galbūt rasite sau patinkantį filmą romantiniam vakarui.

Filmai apie meilę:

1. “Jei pasilikčiau” – “If I stay” (2014 m.):

Jaunosios Mios Hall gyvenimas akimirksniu pasikeičia po to, kai dėl automobilio avarijos ji patenka į komą. Išgyvendama už kūno ribų, ji turi nuspręsti, ar pabusti ir gyventi kitaip, nei įsivaizdavo.

2. “Titanikas” – “Titanic” (1997 m.):

Septyniolikmetė aristokratė įsimyli malonų, bet prastą menininką prabangiame laime Titanikas, kuris yra pasmerktas nuskęsti.

3. “Prisimink mane” – “Remember me” (2010 m.):

Romantiškos dramos centre – du žmonės: Taileris, kurio tėvai išsiskyrė po brolio savižudybės, ir Ally, kuri išgyvena kiekvieną dieną iš naujo nuo tada, kai matė savo motinos nužudymą.

4. “P.S. Myliu Tave” – “P.S. Love You” (2007 m.):

Jauna našlė sužino, kad jos velionis vyras jai paliko 10 žinučių, skirtų palengvinti skausmą ir pradėti naują gyvenimą.

5. “Saugus prieglobstis” – “Safe Haven” (2013 m.):

Jauna moteris, turinti paslaptingą praeitį, patenka į Southport miestelį, Šiaurės Karolinoje, kur jos ryšys su našliu verčia ją susidurti su tamsia paslaptimi, kuri ją persekioja.

6. “Vidurnakčio saulė” – “Midnight sun” (2018 m.):

17-metė mergina kenčia nuo būklės, kuri neleidžia jai būti saulėje, tačiau mėgaudamasi naktiniu gyvenimu susitinka ir įsimyli vaikiną, kurį pro langą stebi nuo vaikystės.

7. “Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos” – “The Fault in Our Stars” (2014 m.):

Du paaugliai, sergantys vėžiu, pradeda gyvenimą keičiančią kelionę, kad aplankytų atsiskyrėlį autorių Amsterdame.

8. “Purpurinės širdys” – “Purple Hearts” (2022 m.):

Nepaisant daugybės skirtumų, Cassie, sunkiai besiverčianti dainininkė ir dainų kūrėja, ir Lukas, neramus jūrų pėstininkas, sutinka tuoktis tik dėl karinės naudos. Tačiau kai ištinka tragedija, riba tarp tikrovės ir apsimestinio pradeda nykti.

9. “Užrašų knygelė” – “The Notebook” (2004 m.):

Vargšas, bet aistringas jaunuolis (akt. Ryan Gosling) įsimyli turtingą jauną moterį (akt. Rachel McAdams), suteikdamas jai laisvės pojūtį, tačiau dėl socialinių skirtumų jie greitai išsiskiria.

10. “Adelainos amžius” – “The Age of Adaline” (2015 m.):

Jauna moteris, gimusi XX amžiaus sandūroje, po nelaimingo atsitikimo tampa nemirtinga. Po daugelio vienatvės metų ji sutinka vyrą, kuris apsunkina jos amžinąjį gyvenimą.

11. “Laiko tiltas” – “About Time” (2013 m.):

Būdamas 21 metų Timas sužino, kad gali keliauti laiku ir pakeisti tai, kas vyksta ir įvyko jo paties gyvenime. Jis nori paversti savo pasaulį geresne vieta ir susirasti merginą, tačiau pasirodo, kad tai nėra taip lengva.

12. “Piršlybos” – “The Proposal” (2009 m.):

Įkyri ir valdinga viršininkė priverčia jauną jos padėjėją ją vesti, kad išlaikytų vizos statusą JAV ir išvengtų deportacijos į Kanadą.

13. “Aš prieš Tave” – “Me Before You” (2016 m.):

Mergina mažame miestelyje užmezga stiprų ryšį su neseniai paralyžiuotu vyru, kuriuo ji rūpinasi.

14. “Be įsipareigojimų” – “No Strings Attached” (2011 m.):

Vaikinas ir mergina stengiasi išlaikyti griežtai fizinius santykius, tačiau neilgai trukus jie sužino, kad nori kažko daugiau.

15. “Atperkanti meilė” – “Redeeming Love” (2022 m.):

Vaikystėje parduota į prostituciją, Andžela nieko nežino, tik išdavystę. Ar jos širdis kada nors gali būti sutvarkyta? Pagal Francine Rivers romaną.

16. “Brangusis Džonai” – “Dear John” (2010 m.):

Romantiška drama apie kareivį, kuris įsimyli konservatyvią koledžo studentę, kai ji atostogauja namuose.

17. “Įsimintinas kelias” – “A walk to remember” (2002 m.):

Du Šiaurės Karolinos mokyklos paaugliai, Landon Carter ir Jamie Sullivan, įsimyli po to, kai Landon patenka į bėdą ir yra nuteistas atlikti viešuosius darbus.

18. “Perl Harboras” – “Pearl Harbor” (2001 m.):

Tai filmas, kuriame persipina karas ir meilė. Istorija pasakoja apie du visą gyvenimą draugaujančius draugus ir gražią slaugę, kurių likimas visiškai nenuspėjamas.

19. “Ilgiausia kelionė” – “The Longest Ride” (2015 m.):

Buvęs bulių jojimo čempionas Luke (akt. Scott Eastwood) ir koledžo studentė Sophia (akt. Britt Robertson) yra įsimylėję, tačiau prieštaringi keliai ir idealai juos vis labiau tolina. Lukas tikisi sugrįžti į rodeo trasą, o Sophia ruošiasi leistis į savo svajonių darbą Niujorko meno pasaulyje.

20. “Paskutinė daina” – “The Last Song” (2010 m.):

Maištaujanti mergina vasarai išsiunčiama į pietinį paplūdimio miestelį pas tėvą. Per abipusę meilę muzikai atsiskyręs duetas išmoksta vėl užmegzti ryšį.