Internetinė Mokėjimo Platforma: TOP 5

Žmonėms, kurie perka internetu, mokėjimas atrodo paprastas dalykas, kuris užtrunka vos keletą sekundžių, tačiau sėkmingam mokėjimui internetu reikia, kad daugelis komponentų veiktų sklandžiai. Žmonėms, kurie kuria savo verslą internete, sklandus apmokėjimas už paslaugas ar produktus yra vienas svarbiausių aspektų, todėl verslą kuriantys žmonės stengiasi pasirinkti tinkamiausią mokėjimo platformą. Šiuolaikiniai elektroninės prekybos kūrėjai turi daugybę pasirinkimų, susijusių su mokėjimo internetu sistemomis, todėl išsirinkti tinkamiausią gali būti sudėtinga. Šiame straipsnyje apžvelgsime populiariausias internetines mokėjimo platformas, kurios siūlo saugius atsiskaitymo būdus internetu.

Internetinė mokėjimo platforma “Paysera”:

“Paysera” yra europinė mokėjimo sistema, kuri Lietuvoje buvo įkurta 2004 metais, o nuo 2012 metų mokėjimo sistema įgijo oficialią Lietuvos licenciją leisti elektronines lėšas. Taip pat įgijo licenciją platinti savo paslaugas visoje Europos Sąjungoje. Šiuo metu “Paysera” paslauga yra laikoma viena populiariausių ir paklausiausių mokėjimo sistemų, savo paslaugas siūlanti daugiau nei 70 pasaulio šalių. Pagrindinis sistemos skiriamasis bruožas – mažiausi tarptautinių pavedimų mokesčiai. „Paysera“ šiuo metu palaiko septynias pasaulio valiutas, įskaitant ir eurą, o dėl ​​kvalifikuoto sistemos kūrėjų darbo, jų lėšų įnešimo ir išėmimo sistema tampa tarptautine lydere. Norėdami naudotis sistema, turite užsiregistruoti oficialioje jos svetainėje, todėl norint gauti visą mokėjimo sistemos galimybių komplektą, būtina patvirtinti sąskaitą mokėjimo sistemoje. “Paysera” populiarumą lėmė tai, kad ji buvo labai populiari tarp laisvai samdomų darbuotojų visame pasaulyje. Kitas svarbus šios sistemos privalumas – visiškas lėšų saugumas kliento sąskaitoje. Tai reiškia, kad įmonė nenaudoja lėšų iš klientų sąskaitų asmeninėms išlaidoms ir skoloms padengti. Be to, paslauga yra labai konfidenciali, todėl net registruojantis “Paysera” sistema pasiūlys įvairius būdus vartotojui identifikuoti. Elektroninė apsauga nuo sukčių garantuoja Jūsų sąskaitos šioje mokėjimo sistemoje neliečiamumą.

Šios mokėjimo sistemos ypatybės:

  • Tarptautiniai lėšų pervedimai su minimaliu mokesčiu;
  • Internetinių mokėjimų teikimas;
  • Galimybė nuotoliniu būdu keistis valiutomis iš savo sąskaitos palankiausiais kursais;
  • Be rūpesčių pervedimai tarp elektroninių piniginių;
  • Patogus ir greitas atsiskaitymas už įvairius buitinius įrenginius;
  • Perveskite pinigus į bet kurią banko kortelę pasaulyje.

Sistema yra plataus “SEPA Instant” tinklo dalis, kurioje vartotojai turi pakankamai daug galimybių, todėl iš viso galima atsiskaityti už pirkinius iki 15 000 eurų. Tuo pačiu metu asmenys šia sistema gali naudotis nemokamai, tačiau verslo naudotojai turės sumokėti 0,29 euro mokestį. “Paysera” ne tik teikia klientams įvairias finansines paslaugas, tokias kaip IBAN sąskaitos ir VISA kortelės, bet ir yra populiariausia elektroninių parduotuvių mokėjimo platformai Lietuvoje. 2020 m. “Paysera” tapo oficialiu mokėjimų operatoriumi “Shopify”, vienos iš pirmaujančių elektroninės prekybos platformų tarptautiniu mastu. Be to, ši mokėjimo sistema siūlo nemokamą palaikymą keliomis skirtingomis kalbomis, daugybę būdų, kaip priimti mokėjimus internetu, įskaitant siūlymą klientams atsiskaityti kortelėmis, ir internetinę bankininkystę.

Internetinė mokėjimo platforma “OPay”:

“OPay” – tai saugi ir patogi interneto parduotuvėse naudojama mokėjimų surinkimo sistema. Ji leidžia atsiskaityti už pirkinius interneto parduotuvėje pirkėjui patogiausiu būdu. Naudodamiesi šios sistemos paslaugomis neturėsite sukti galvos kaip Jūsų elektroninei parduotuvei priimti mokėjimus. Jums reikės tik parsisiųsti ir įdiegti “OPay” specialiai Jūsų elektroninei parduotuvei paruoštą įskiepį. Su “OPay” mokėjimas už produktus ar paslaugas yra sklandus, o sandorius galite atlikti ramiai, nes sistema viskuo pasirūpins. „OPay“ bendradarbiauja su prekybininkais ir kriptovaliutų tarnybomis visame pasaulyje, kad sukurtų tvirtą ir į šifravimą orientuotą tinklą. Visa mokėjimo platforma sukurta tvirtai, adaptyviai ir skaidriai, todėl nėra jokių paslėptų mokesčių. Prekybininkai ir vartotojai gali visiškai kontroliuoti savo lėšas, nes „OPay“ leidžia jiems peržiūrėti visas operacijas, atliktas iš jų piniginės arba į ją. Taip pat piniginės likutį galima pasiekti vienu mygtuko paspaudimu.

Mokėjimai per „OPay“ yra patys saugiausi, nes operacijos duomenys įrašomi, taip atsikratoma aferų, susijusių su tradicine prekyba, o atliktus mokėjimus juos galima sekti ir peržiūrėti naršyklėje, taip padidinant skaidrumą. Naudojantis mokėjimo kortele, sistema prašo pateikti asmeninius vartotojų duomenis, įskaitant kortelės numerį ir PIN kodą. Tai kelia pavojų vartotojo lėšoms bankuose. „OPay“ apsaugo jus nuo tokių sukčiavimo atvejų, nes operacijos yra vykdomos naudojant „blockchain“ su kelių lygių šifravimu, siekiant užtikrinti lėšų saugumą. Priimdama kriptovaliutą kaip mokėjimo būdą jūsų verslui, ši mokėjimo sistema palengvina jūsų prekybininko gyvenimą, nes siūlo daugybę funkcijų, leidžiančių itin lengvai paskatinti verslą. Kai priimate kriptovaliutos mokėjimus, labiau tikėtina, kad pritrauksite klientų visame pasaulyje, kurie vertina kriptovaliutą, nes siūlydami savo klientams daugybę mokėjimo būdų, visada esate žingsniu priekyje, palyginti su konkurentais.

Internetinė mokėjimo platforma “Kevin”:

Tai yra mokėjimo sprendimas tiek prekybininkams, tiek vartotojams. “Kevin” yra atviros bankininkystės reglamentas, skirtas apsaugoti vartotojus, kai jie atsiskaito internetu, ir skatinti naujoviškų internetinių ir mobiliųjų mokėjimų kūrimą bei naudojimą. Mokėjimams vis dar reikalingi keli autentifikavimo veiksmai, todėl ši sistema puikiai tinka elektroninei prekybai. Naudodami “Kevin” internetinę mokėjimo platformą, vartotojai gali atsiskaityti už paslaugas patogiu būdu. Ši mokėjimo sistema veikia tokiu principu: klientai vieną kartą susieja savo paskyrą su paslaugų teikėjo programėle ir po to nereikia autentifikuoti kiekvienos operacijos. Sistema valdo šį procesą per saugią ir licencijuotą infrastruktūrą. Galutinio vartotojo patirtis yra panaši į naudojant mokėjimo kortelę. Šios internetinės mokėjimo platformos paslaugos šiuo metu teikiamos 15 Europos šalių, įskaitant Švediją, Suomiją, Lenkiją, Ispaniją, Nyderlandus, Baltijos šalis ir Portugaliją, kur bendrovė apima daugiau nei 85% banko klientų. Iki 2021 metų pabaigos įmonės paslaugos bus teikiamos 21 Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyje, o iki 2022 metų vidurio – 28 EEE šalyse.

“Kevin” mokėjimo sistemos vienas privalumų yra tai, kad galima sumažinti išlaidas, t.y. mokėjimai banko sąskaitoje yra pigesni prekybininkams, o galiausiai ir vartotojams. Tai yra tokia pat efektyvi sistema, kaip kredito kortelės, nes pašalinus autentifikavimo poreikį atliekant kiekvieną operaciją, naudotojo patirtis yra greitesnė, sklandesnė ir patogesnė. “Kevin” sistema leidžia vartotojams ir prekybininkams elgtis su banko sąskaitomis kaip su kortelėmis, todėl tai leidžia sklandžiai ir akimirksniu atlikti operacijas, kurių nereikia autorizuoti kiekvieną kartą. Atsiskaitant “Kevin” platforma programinė įranga identifikuoja susijusį banką, kai klientas įveda pirmuosius aštuonis savo kortelės numerio skaitmenis. Jei tai yra debetinė kortelė, tada suteikiama galimybė klientui pereiti prie banko mokėjimo, aiškindama, kad tai greičiau, saugiau ir paprasčiau. Šis metodas reikalauja bent dviem žingsniais mažiau nei įprastai mokant kortele internetu, nes nereikia įvesti kortelės turėtojo vardo, galiojimo datos ar CVV numerio. Be kortelės ir CVV šis mokėjimas yra daug saugesnis.

Internetinė mokėjimo platforma “Stripe”:

„Stripe“ yra puikus mokėjimo sprendimas žiniatinklio kūrėjams, kurie nori integruoti mokėjimo sistemą į savo projektus naudodami patikimą “Stripe API”. Apeidama tradicinį prisiregistravimo procesą, „Stripe“ veikia kaip prekybininko paskyra savo tiekėjams, tvarko visus prekybininkų patvirtinimus. Ši internetinė mokėjimo platforma ima 2,9% + 0,30 USD (0,27 Eur) už operaciją be sąrankos ar mėnesinių mokesčių. 2011 m. pradėtas naudoti „Stripe“ yra mokėjimo tinklų paslaugų teikėjas, daug dėmesio skiriantis technologijoms ir plėtrai, todėl siūlo pritaikomus mokėjimo sprendimus konkurencingomis kainomis. Klientai gali sukurti jiems patinkančią platformą arba pasinaudoti vietinėmis “Stripe” integracijomis su esamomis elektroninės prekybos platformomis, įskaitant “WooCommerce”, “Shopify”, “Wix”, “Squarespace” ir “BigCommerce”.

Be to, ši platforma siūlo daugybę funkcijų, kurių galima tikėtis iš pasaulinio mokėjimo sistemos teikėjo, įskaitant daugiau nei 135 valiutų ir mokėjimo tipų palaikymą, mokėjimus mobiliuoju telefonu, atsiskaitymą už prenumeratą, atsiskaitymą vienu spustelėjimu ir naudotojo prietaisų skydelį su patikimu operacijų stebėjimu ir ataskaitų teikimu. Nors „Stripe“ tikrai puikiai tinka elektroninės prekybos mokėjimo sistemoms, ji taip pat siūlo virtualų POS, leidžiantį vartotojams lengvai sujungti savo internetinius ir neprisijungus pasiekiamus kanalus. “Stripe Terminal” veikia mobiliuosiuose įrenginiuose ir kompiuteriuose, taip pat su iš anksto sertifikuotais kortelių skaitytuvais, kurie palaiko lustines korteles ir bekontakčius mokėjimus. Be to, ši mokėjimo platforma netaiko mėnesinio mokesčio. Jis taip pat siūlo 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę palaikymą el. paštu, telefonu ir pokalbiais, taip pat prieigą prie plataus internetinio palaikymo centro.

Internetinė mokėjimo platforma “PayPal”:

1999 m. sukurta kaip skaitmeninė piniginė, 2002 m. „eBay“ įsigijo „PayPal“ ir tapo vienu universaliausių ir pripažintų internetinių mokėjimų procesorių. Ši mokėjimo platforma yra geriausia internetinėms įmonėms, nes tai suteikia klientams galimybę mokėti naudojant šią sistemą ir beveik bet kokius kitus mokėjimo būdus konkurencingomis kainomis. Pridėti “PayPal”, kaip mokėjimo parinktį, yra labai paprasta. Vartotojai tiesiog susikuria paskyrą ir savo svetainėje prideda mygtuką „Mokėti per PayPal“. Vartotojai, norintys naudoti išplėstinius mokėjimus ir atsiskaitymo funkcijas, turės prisiregistruoti prie “PayPal Payments Pro”. Šis planas leidžia vartotojams priimti mokėjimus iš “American Express”, “Visa”, “Mastercard”, “Discover” ir “PayPal Credit”.

Be to, šis planas integruojasi su pagrindinėmis el. prekybos platformomis, tokiomis kaip “Shopify”, “Squarespace”, “BigCommerce” ir “WooCommerce”. Ši mokėjimo platforma siūlo mokėjimus telefonu, kreditinėmis kortelėmis, sąskaitų faktūrų išrašymą internetu ir asmeninius mokėjimus. „PayPal“ yra plačiausiai pasaulyje naudojama mokėjimų platforma, 2020 m. apdorojantis daugiau nei 936 mlrd. mokėjimų. Šia sistema naudojasi daugiau nei 28 mln. prekybininkų ir 325 mln. aktyvių sąskaitų savininkų. Mokėjimai atliekami naudojant esamą vartotojo paskyrą arba kredito kortelę. Be mokėjimų priėmimo, „PayPal“ taip pat leidžia savo vartotojams siųsti pinigus per paslaugą – tai funkcija, kurią teikia tik kelios mokėjimo sistemos. Ši mokėjimo platforma ima 0,27 Eur (0,3 USD) už operaciją plius 2,9% daugeliui vidaus sandorių tipų ir neturi mėnesinių mokesčių.