Paveikslai Ant Drobės Su Gamta

Menas ant drobės yra bet kokio tipo meno kūriniai, kuriuose drobė naudojama kaip viena iš pagrindinių medžiagų. Šiuo metu populiariausios yra dviejų tipų drobės: spaudiniai ant drobės, ypač iš nuotraukų, ir paveikslai. Drobės spaudinys, kurio negalima painioti su drobės paveikslu, yra spausdintuvu ant drobės atspausdintas vaizdas, pvz., šeimos ar asmeninė, gamtos vaizdų nuotrauka. Tokie paveikslai ant drobės iš nuotraukos atrodo panašiai kaip aliejiniai ir akriliniai paveikslai, nes jų paviršius turi tą pačią tekstūrą. Paveikslai ant drobės yra tokie paveikslai, kuriuos dailininkas nutapė tiesiai ant drobės naudojant akrilinius ar aliejinius dažus. Jei jūs savo namuose norite turėti tokį paveikslą, kuriame būtų pavaizduoti gamtos vaizdai, būtinai apsilankykite internetinėje parduotuvėje “DrobeArt.lt”.

Kaip išsirinkti paveikslą ant drobės savo namams?

Jei norite papuošti savo namus, bet nežinote, kaip tai padaryti geriausiai, rekomenduojame atkreipti dėmesį į tokį dekoro elementą kaip paveikslai ant drobės. Renkantis meno kūrinius ant sienos gyvenamajame kambaryje reikia žiūrėti labai atsargiai, nes būtent svetainėje susitinkate su draugais ir artimaisiais, susirenkate su visa šeima ir praleidžiate savo laisvą laiką. Dėl šios priežasties reikia itin atidžiai pasirinkti paveikslą svetainės interjerui.

Paveikslai net ir tamsų kambarį paverčia šviesesniu ir vizualiai patrauklesniu. Jie išlaiko harmoniją ir proporcijas tarp baldų ir bendros erdvės apdailos. Būtinai reikia atkreipti dėmesį į tai, kad atsitiktinai ant sienų pakabinti skirtingų stilių meno kūriniai gali įnešti į interjerą disharmonijos ir nepageidaujamo estetinio skonio trūkumo efekto. Taigi, paveikslų pasirinkimą svetainėje turi įtakoti svetainės matmenys, grindų ir sienų apdaila, stilistinis kambario sprendimas, baldų parametrai ir jų spalvos, suderinamumas su interjero detalėmis.

Paveikslai ant drobės su gamtos vaizdais:

Renkantis paveikslą savo svetainei beveik niekada nesuklysite pasirinkę paveikslą, kuriame pavaizduoti gamtos vaizdai. Žinoma, turėtumėte atsižvelgti ir kitus aspektus, pvz., kad gamtos vaizdų spalvos derėtų su jūsų namų dekoru. Taigi, reikia atsižvelgti į kambario baldų spalvų gamą, taip pat į užuolaidų, sienų, grindų ir lubų spalvą. Siena, ant kurios bus pakabinti paveikslai, taps jų fonu. Galima rinktis drobes ar nuotraukas, kuriose vyrauja tos pačios spalvos kaip ir sienos spalva, tačiau tokiu atveju reikia kontrastingos spalvos įrėminimo. Priešingai, jei žaidžiate su kontrastais, tada ryškiomis spalvomis paveiksluose pabrėždamas prislopintas fono atspalvis. Jei svetainėje sienos dekoruotos ryškiomis spalvomis, tokiu atveju nesirinkite paveikslų, kuriuose vyrauja šviesiomis spalvomis padaryti gamtos vaizdai, nes fonas paveikslus vizualiai sumažins.

Paveikslai su gamtos vaizdais tinka šiems interjero stiliams:

  • Klasikinis stilius:

Be dydžio, spalvų ir rėmų, turėtumėte atidžiai pasirinkti, kokio stiliaus paveikslų norite ir kokiu stiliumi yra įrengti jūsų namai. Jei jūsų svetainė yra sukurta remiantis klasikiniu stiliumi, tuomet gamtos vaizdus vaizduojantys paveikslai yra tinkamas pasirinkimas. Tokiu atveju jūsų svetainėje puikiai tiks paveikslas, vaizduojantis didelio masto panoraminį peizažą, pvz., jūra su laivais, laukas ar miškas, kalnų vaizdai.

  • Skandinaviškas stilius:

Skandinaviško stiliaus svetainė turėtų „kvėpuoti“ ir būti erdvi bei šviesi. Tapyba tokioje patalpoje turėtų būti paprasta ir nepastebima, t.y. su subtiliomis spalvomis. Tiks paveikslai su paukščių, gyvūnų, augalų atvaizdais, puokštėmis, lapais. Viskas turėtų būti paprasta ir kuklu, elegantiška ir be pretenzingumo. Tinka ir kraštovaizdžiai, taip pat paprasti ir žavūs, šviesių bei švelnių spalvų. Paveikslai su gyvūnų ir paukščių atvaizdais papuoš tokią svetainę, kurioje vyrauja šviesus interjeras su mediniais baldais.